Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno stawia się pierwsze kroki na rynku. Dlatego nasze studio projektowe w Warszawie oferuje Klientom aż trzynaście usług, które mogą uprościć procesy kreatywne (takie jak projektowanie ubrań marki własnej), prowadzenie dokumentacji technologicznych, czy wytworzenie produktu końcowego (np. szycie na zamówienie, na miarę) i zarządzanie zasobami.

Jeżeli więc posiadasz własną markę odzieżową, jesteś Klientem indywidualnym i szukasz kogoś, kto przyjmie zlecenie, zaprojektuje i podejmie się szycia stroju na specjalną okazję, chcesz przeprowadzić warsztaty lub potrzebujesz krawca „na cito”, to zapoznaj się z ofertą usług krawieckich naszym studio.

Kreatywne usługi krawieckie dla firm odzieżowych

Outsourcing procesów kreatywnych marki i produkcji, konsultacje, ilustracje wykonane przez grafików, tworzenie konstrukcji, stopniowanie, sampling, produkcja i organizacja, research, doradztwo, kontrola zamówień, dokumentacja, magazynowanie. Brzmi skomplikowanie? Wcale nie musi. Jako doświadczone studio projektowe pomożemy wprowadzić Ci własną markę odzieżową na rynek. Oferujemy usługi od projektowania ubrań na miarę, poprzez zbadanie rynku, stworzenie tabeli rozmiarów i konstrukcji, koordynowanie logistyki, kontrolę jakości zamówień, aż do stworzenia prototypów przez krawców i produkcji przemysłowej.

Usługi projektowe dla wszystkich firm — niezależnie do branży

Ważnym elementem wizerunku każdej marki własnej, nie tylko odzieżowej, jest wykreowanie poczucia przynależności. Można to zrobić za pomocą gadżetów takich jak bluzy czy T-shirty. To kolejna z naszych usług krawieckich, które nasze studio wykonuje z dbałością o najmniejszy szczegół i na podstawie wymagań Klienta (na miarę lub wg standardowej rozmiarówki ubrań). Warto również wspomnieć, że wszelkie gadżety są projektowane przez nasze studio każdorazowo. Co to oznacza w praktyce? Posiadamy zespół projektantów, który na podstawie briefu, tworzy dedykowany projekt w pełni odpowiadający potrzebom Klienta.

Co więcej, w każdej firmie (nie tylko takiej jak własna marka odzieżowa) zdarzają się sytuacje awaryjne. Agencje reklamowe, PR czy eventowe nierzadko mierzą się z potrzebą szybkiej realizacji zamówienia. Dlatego nasze studio projektowe oferuje również usługi takie jak szycie na miarę i projektowanie tekstyliów (ubrań lub dekoracji), którym nie podołali inni. Nasi krawcy uratowali już niejeden event, realizując zlecenia w tempie ekspresowym, więc gwarantujemy, że poradzimy sobie z każdą sytuacją.

Organizacja specjalnych warsztatów kreatywnych dla firm i dzieci

Szycie na miarę lub na zamówienie dla Klientów indywidualnych czy własnych marek odzieżowych to nasz konik, jednak nie stanowi ono całości naszej oferty usług. Lubimy dzielić się naszą krawiecką pasją z innymi. Stawiamy na rozwijanie kreatywności oraz wyjście poza sferę schematycznego myślenia, nie ograniczając się przy tym jedynie do szycia. Formę oraz cele organizowanych przez nas warsztatów ustalam we współpracy z Klientem – tak, aby były one dostosowane do jego potrzeb. Jeżeli więc szukasz niebanalnego pomysłu na innowacyjną integrację swojej firmy lub warsztaty dla dzieci, to skontaktuj się z naszym studiem! Z nami każdy z uczestników będzie mógł się w pełni zintegrować oraz rozwinąć swoją kreatywność!

Szycie na miarę dla Klientów indywidualnych

Znalezienie i zamówienie tej idealnej kreacji na specjalną okazję nie zawsze jest proste, chociażby przez wzgląd na to, że każde ciało jest inne, a ubrania dostępne w sklepach mają pasować na ogół Klientów danej marki odzieżowej. Dlatego warto rozważyć zlecenie przygotowania szkicu dla doświadczonego projektanta. Gwarantujemy, że projekt będzie spełniał Twoje wymagania, a nasz zespół wykona go z najwyższą dokładnością.

Cena zamówienia ustalana jest indywidualnie. Koszt usługi zależy przede wszystkim od takich czynników jak złożoność projektu, użyte surowce oraz czas, który pracownia poświęci na wykonanie szkiców (projektowanie ubrania), omówienie ich z Klientem, pobranie miary, szycie oraz ewentualne zmiany w zleceniu.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Jako studio projektowe stawiamy na poziom naszych usług. Dobry projekt, wysokiej jakości surowce oraz staranne wykonanie to podstawy każdego dobrego designu — niezależnie od ubrania, stylu, rodzaju i wielkości. Co więcej, naszym celem jest nieustanny rozwój. Dlatego z chęcią przyjmujemy zamówienia, które wymagają od nas wyjścia poza strefę komfortu, dzięki czemu możemy połączyć nasze bogate doświadczenie z nowatorskim podejściem. Zawsze osiągamy zamierzony cel klienta!

 

Nasz zespół tworzą kreatywni ludzie pełni pasji i zaangażowania – projektanci, graficy, technolodzy, marketingowcy, konstruktorzy oraz krawcowe. Doświadczeni pracownicy studia odpowiedzialni są m.in. za kontakt z Klientem, dbanie o wysoką jakość usług oraz rzetelną realizację zleceń takich jak projektowanie i szycie zamówień (ubrań, akcesoriów odzieżowych i dekoracji na miarę). Wszyscy tworzymy modę, która nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego i wspiera uczciwość na rynku!

Formularz kontaktowy