OUR STORY

Serafin to marka, która łączy tradycyjne krawiectwo z cyfrową modą. To indywidualne podejście do projektów oraz nowoczesne wizje. Idziemy z duchem czasów i mocno wchodzimy w digital. Efekty możecie na bieżąco śledzić w naszych mediach społecznościowych.

Działamy jak nowoczesny modowy spot – wpadnij do naszej pracowni obejrzeć dostępne realizacje, przegadać przyszłe projekty lub spersonalizować to, co możesz zamówić u nas od ręki. A wszystko przy kawie i bez ciśnienia.

VIRTUAL FASHION

Cyfrowa moda to rewolucja, która już się dzieje, a my jesteśmy jej częścią. Projektujemy w środowisku metaverse. Każda rzecz na swój wirtualny odpowiednik, który możecie podejrzeć na naszej stronie internetowej. Ponadto, nie stockujemy się. Wszystko wykonujemy na bieżąco. Tworzenie niepotrzebnych magazynów jest po prostu mało eco.

OUR COLLABS

Serafin Andrzejak współpracował przy programach telewizyjnych, w tym „Top Model”, tworząc wyraziste projekty dla uczestników, często w skrajnie trudnych warunkach sesji zdjęciowych. Nasze projekty noszą osoby ze świata filmu, muzyki oraz osoby ceniące ponadczasową jakość i trzymanie ręki na pulsie cyfrowej mody. Stałe współpracujemy także ze studentami broniącymi swoje dyplomy modowe – urzeczywistniamy ich szkice.

Początkiem każdego projektu jest dla nas konstrukcja. Następnym krokiem jest selekcja odpowiednich tkanin, faktur i nieoczywistych rozwiązań. Wpadnij do naszej warszawskiej pracowni. Poznajmy się, zbijmy piąteczkę.